يادداشت‏هاي دبيركل
 
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 59183800
تعداد بازديد زيرپورتال: 20160466
اين زيرپورتال امروز: 8481
تعداد بازديد اين صفحه: 5819740
در امروز: 28826
اين صفحه امروز: 4795
مقاله پژوهشی رضوان اجاقی کتابدار کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه در پانزدهمین کنفرانس بین المللی علم و تکنولوژی «کلنت» در کشور آلمان ارائه می شود.
همزمان با آغاز دهه کرامت، کتابخانه عمومی امام هادی(ع) روستای هیزج به عنوان اولین کتابخانه روستایی شهرستان همدان افتتاح شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از کتابخانه های امام علی(ع) و دولت آباد یاسوج بازدید کردند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان عنوان کرد:
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان، عضویت استانی کتابخانه‌های عمومی را اقدامی مؤثر و بنیادی در تسهیل دسترسی همگان به کتاب و کتابخانه‌ها دانست.
امیرالله شمقدری از بهره برداری بخش جدید نابینایان کتابخانه عمومی دکتر علی شریعتی شهرستان مشهد برای خدمت رسانی به نابینایان خبر داد.
از سوی معاونت اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد؛
معاونت اداری و مالی نهاد در بخشنامه ای از آغاز جمع آوری اطلاعات برای محاسبه سابقه آن دسته از کارکنانی که پیش از تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای سوابق مرتبط شغلی بوده اند، خبر داد.
همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر؛
همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی به همراه مسئولان کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند با حضور در مؤسسه خیریه ترنم مهر به کودکان این مرکز گل و کتاب هدیه دادند.
با حضور معاون فرماندار یزد؛
بخش استان شناسی کتابخانه عمومی امام علی(ع) همزمان با هفته دولت و با حضور معاون سیاسی امنیتی فرماندار یزد، افتتاح شد.
اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با همکاری اعضای کودک کتابخانه های عمومی این استان، نمایشگاه نقاشی با موضوع کودکان غزه برگزار کرد.
توسط خانواده خیر کرمانی صورت گرفت:
کارشناس منابع اداره کل کتابخانه ‌های عمومی استان کرمان از اهدای بیش از 1500 جلد کتاب توسط خانواده مرحوم محمد نخعی به کتابخانه ‌های عمومی استان خبر داد.
طبق توافقی در نشست مشترک مدیرکل راه آهن شمال و سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی، تمامی کارکنان راه آهن شمال به عضویت کتابخانه های عمومی در می آیند.
کلنگ احداث یک باب کتابخانه عمومی در شهر دره شهر با حضور استاندار، سرپرست کتابخانه های عمومی و معاونین استانداری ایلام در زمینی به مساحت 400 مترمربع در پارک شهرداری دره شهر به زمین زده شد.
کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) در روستای اسلام آباد به صورت همزمان با بخش ویژه نابینایان، بخش اختصاصی مطالعه و دفتر انجمن خیرین کتابخانه ساز در کتابخانه عمومی علامه مجلسی ملایر به بهره برداری رسید.
مدیرکل کتابخانه های عمومی سمنان از راه اندازی بخش استان شناسی در کتابخانه های عمومی این استان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی از راه اندازی بوستان مطالعه در شهرستان آغاجاری در هفته دولت با حضور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان، امام جمعه، فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی آغاجاری و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان خبر داد.
امام جمعه بابل:
امام جمعه بابل در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، خواستار تلاش برای تغییر نگرش اشتباه برخی از مسئولین به موضوع کتاب و کتابخوانی شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس در جشنواره شهید رجایی که همه ساله از سوی نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود به عنوان مدیر نمونه نهاد ریاست جمهوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
همزمان با هفته دولت،‌ کلنگ ساخت کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) در شهرستان ری بر زمین زده شد.
کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه عمومی پریخان مشکین شهر با حضور در کتابخانه عمومی شهید اسدی، با منابع و امکانات این کتابخانه آشنا شدند.
مهدی اشراقی معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت خبر از پرداخت پاداش به مناسبت هفته دولت به کتابداران و کارکنان نهاد داد.
بيشتر
 
خانه | بازگشت |
کاربر مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.