يادداشت‏هاي دبيركل
 
بخشنامه
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 63312729
تعداد بازديد زيرپورتال: 21313313
اين زيرپورتال امروز: 3214
تعداد بازديد اين صفحه: 6579014
در امروز: 828
اين صفحه امروز: 183
از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت نهاد، شرایط و منابع آزمون استخدام کتابداران در نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد.
از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت نهاد شرایط، موارد، منابع و زمان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی اعضای انجمن های استان ها و شاغل در نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد.
با حضور دبیرکل نهاد صورت گرفت:
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مراسم افتتاحیه بخش مستقل کودک کتابخانه عمومی پیروزی تهران تاکید کرد که کتاب را برای استفاده خانواده ها باید به دست ایشان برسانیم.
با تحویل کتاب از انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان صورت پذیرفت؛
کاروان های اهدای کتاب کودک و نوجوان نهاد با تحویل گرفتن بیش از 110 هزار جلد کتاب از انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان، این کتاب ها را به کتابخانه های روستایی سراسر کشور ارسال می کند.
عضو هیات امنای کتابخانه های عمومی کشور:
دکتر مهردخت وزیرپور در مراسم تکریم کتابداران در استان زنجان تصریح کرد: کتابخانه های عمومی می توانند با ارائه خدمات مناسب و مفید و گسترش کتاب و کتابخوانی بر توسعه فرهنگی و رشد ملی کشور کمک کنند.
امام جمعه زنجان در مراسم تکریم کتابداران این استان عنوان کرد:
حجت الاسلام علی خاتمی صبح امروز در مراسم تکریم کتابداران استان زنجان خاطرنشان کرد: میراث فرهنگی، میراث صامت یک ملت است و در واقع قدمت تمدنی یک ملت را نشان می دهد اما کتاب تاریخ گویای یک ملت است
مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان زنجان صبح امروز یکم آذر با حضور دکتر مهردخت وزیرپور عضو هیات امنای کتابخانه های عمومی کشور و مشاور دبیرکل نهاد، جمعی از مسئولین استانی و کتابداران برگزار شد.
مدیرکل برنامه ریزی نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
مازیار نیلچی صبح امروز در مراسم تکریم کتابداران استان سیستان و بلوچستان گفت: کتابداری تنها امانت دادن کتاب نیست بلکه کتابخانه و کتابداران مجموعه ای هستند که با جهت دهی به مراجعین می توانند کتاب های بهتری را به آنان معرفی کنند.
مراسم تکریم مقام کتابداران و خادمان عرصه کتاب و کتابخوانی ظهر پنج شنبه بیست و نهم آبان با تجلیل از حجت الاسلام دکتر سیدمحمود مرعشی نجفی در سالن غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم برگزار شد.
برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران روز شنبه یکم آذرماه نیز ادامه خواهد یافت.
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی و دیدار با کتابداران صورت پذیرفت؛
محمد اله یاری ضمن بازدید از دو کتابخانه عمومی در شهر رشت با حضور در جمع کتابداران استان گیلان به پرسش های آنها نیز پاسخ گفت.
طی تفاهم نامه مشترک بین نهاد و انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان؛
به مناسبت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و در قالب تفاهم نامه همکاری بین انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان و نهاد، بیش از 110 هزار جلد کتاب کودک و نوجوان به نهاد کتابخانه های عمومی کشور اهداء شد.
همزمان با ششمین روز از هفته کتاب برگزار شد؛
مراسم تکریم از مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان کرمان ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان نهاد، وزارت فرهنگ و ارشاد، نمایندگان مجلس، مسئولان استانی و کتابداران در کرمان برگزار شد.
مدیرکل امور کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
مدیرکل امور کتابخانه‌های نهاد ظهر امروز در مراسم تکریم کتابداران استان کرمان گفت: کتابداران و دست‌اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی، آثار خوب را به مردم معرفی کنند.
اولین اطلاعیه زمان و نحـوه برگـزاری آزمون استـخدامی نـهاد کتابخانه های عمومـی کشـور شنبه یکم آذر 1393 منتشر می شود.
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد خبر داد:
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد در مراسم تکریم مقام کتابداران استان گیلان از طرح ایجاد انجمن خیرین اهدای کتاب در آینده نزدیک خبر داد.
مراسم تکریم کتابداران با حضور معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد صبح امروز پنج شنبه بیست و نهم آبان در مجتمع فرهنگی‌ هنری خاتم ‌الانبیاء رشت برگزار شد.
صبح امروز با حضور علی رمضانی مدیرکل منابع نهاد، جمعی از مدیران فرهنگی و مسئولین استانی و کتابداران این استان مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در گلستان در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان برگزار شد.
مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان لرستان با حضور مدیر بازرسی نهاد و جمعی از مسئولین استانی و کتابداران در تالار شهید آوینی خرم آباد برگزار شد.
همزمان با ششمین روز از هفته کتاب نهاد و در مراسم تکریم از مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان خراسان شمالی برگزار شد.
بيشتر
 
ستاد خبری
 
مناسبت
ارتباط با دبیر کل

اطلاعيه
خانه | بازگشت |
کاربر مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.